Crunchy Míša

Jsem majitelkou středně silných vlnitých vlasů typu 2C se spíše nízkou, místy až střední porézností. S Curly Girl metodou jsem začala v květnu 2019. Předtím jsem byla necelý půlrok na No poo metodě. Prvních několik měsíců jsem úspěšně praktikovala Curly Girl metodu zároveň s No poo. A fungovalo to! Jenže obě dvě metody jsou dost časově náročné, a to i každá zvlášť. Spojení obou pro mě bylo až příliš, a tak jsem se začala poohlížet po produktech přijatelných jak pro non toxic péči, tak i pro CGM. Díky tomu jsem se seznámila s Jarčou, která na téhle “vlně” je už skoro rok. A protože spojení CG a NT světů je cesta nelehká, a ve dvou se to lépe táhne, staly se z nás parťačky.

Netoxickou domácnost mám teprve necelý rok, a tak stále ještě na leccos postupně přicházím. Moc ráda se s Vámi na mojí cestě k NT podělím o nové poznatky a vychytávky.

V soukromém životě jsem především maminkou. Mou největší radostí je náš synek Kolja, okolo kterého se teď točí vše. A když zrovna nejsem na mateřské, pracuji jako úřednice na magistrátu v Karlových Varech, kde žiji. A abych se při té úředničině neunudila, mým druhým zaměstnáním je můj koníček - jóga. Již přes deset let jsem instruktorkou jógy, a pár let také “vzdušné jógy” v závěsných sítích. Kromě toho miluji acroyogu a před mateřskou jsem byla nadšenou běžkyní.

Jsem také členkou Curl Squad na webu kudrnatevlasy.cz, kde se můžete dozvědět podrobnosti o mojí Curly Girl rutině, o mých oblíbených produktech a další zajímavosti.